Firma AGT Stanisław Graś z siedzibą we Wronkach jest producentem wyposażenia inwentarskiego, wyposażenia budynków ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej, w tym również wyposażenia budynków inwentarskich.

Firma AGT Graś produkuje artykuły dla hodowców zwierząt, drzwi gospodarcze i inwentarskie ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, INOX, paneli i płyt warstwowych kwasoodpornych i powlekanych, paneli i płyt PCV (PVC).

AGT Graś jest producentem kwasoodpornych zbiorników na wodę, oleje, żywność, paszę i inne substancje, poideł dla trzody chlewnej, bydła, drobiu (kur, indyków, kaczek, gęsi, przepiórek, gołębi, królików oraz dla gryzoni jak np. szynszyle.

AGT Graś to firma w której weterynarze i hodowcy zamawiają klatki, szafy, szafki i wygrodzenia inwentarskie, ale produkujemy też barierki i ogrodzenia oraz wyposażenie dla szpitali, klinik, szkół i przedszkoli, zakładów, sklepów i galerii oraz dla prywatnych nabywców, do domów i innych obiektów.

Wszystko co produkuje firma AGT Stanisław Graś jest starannie wykonane według właściwych norm i regulacji prawnych. AGT Stanisław Graś produkuje prawie wyłącznie ze stali szlachetnych, kwasoodpornych, nierdzewnych inaczej z jęz. francuskiego zwanych INOX (przykładowe gatunki: 0H18N9, H17, ANSI 304, ANSI 316, ANSI 316L, DIN 1.4301, DIN 1.4305 i podobne)

Jeżeli zainteresowała Cię oferta AGT prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z AGT Graś+48 67 254 34 97  

Rolniku ! Hodowco !  Skontaktuj się z AGT Graś+48 67 254 34 97

Wyposażenie budynków i budynki inwentarskie, produkcja ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, INOX, ocynk

Pamiętaj  o  www.AGTgras.PL

Oferta KOOPERACJI firmy AGT Graś i obróbki stali jest pod TYM linkiem — Skocz do oferty kooperacji AGT

Rolniku ! Hodowco !  Skontaktuj się z AGT Graś+48 67 254 34 97

OFERTA obróbki stali jest pod TYM linkiem lub więcej informacji w INOX.pl (linki i kontakt poniżej) 

KATEGORIE sklepu firmy AGT Graś — Wronki