Site Loader
0
Optimizer 70 PS - Rolnik.EU - 4R.pl

Cena:   1295 zł  brutto

Opis

Optimizer 70 PS - Rolnik.EU - 4R.pl
Optimizer 70 PS – Rolnik.EU – 4R.pl
Przedmiotem aukcji jest AUTOMAT PASZOWY DLA 70 SZTUK TUCZNIKÓW OPTIMIZER 70 PS
Produkt jest fabrycznie nowyTAKIEGO PRZEDMIOTU NIE ZNAJDZIESZ w ofercie INNYCH SPRZEDAWCÓW!Zapraszam do zakupu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do telefonowania – wyjaśnimy, doradzimy, pomożemy. ZADZWOŃ!

Automat paszowy typu optimizer 70 PS dla 70 sztuk tuczników.

Jest wykonany w całości ze stali kwasoodpornej oraz tworzywa sztucznego. Przeznaczony jest dla 70 sztuk tuczników, obsada maksymalna to 80 sztuk. Koryto jest tłoczone z blachy kwasooodpornej, nie posiada ostrych krawędzi. Jest bardzo higieniczne, a jednocześnie uniemożliwia rozsypywanie paszy przez zwierzęta, dzięki czemu zwiększa jej wykorzystanie.

Ten rodzaj tubomatu jest bardzo prosty w budowie, a jednocześnie pojemny i wytrzymały. Będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat. Materiał, z którego został wykonany nie ulegnie żadnej korozji nawet w kwaśnym środowisku chlewni, ponieważ zastosowano w nim stal kwasoodporną. Opiera się także korozji w chlewniach dezynfekowanych roztworem NaCl.

Proszę także zwrócić uwagę na cenę, która jest niewiele wyższa od ceny automatów z ramą cynkowaną galwanicznie, która prawie w ogóle nie jest odporna na działanie kwasu i ługu. Ponadto karmnik ten posiada koryto tłoczone ze stali kwasoodpornej. Nowością jest to, iż w korycie znajdują się dwa zagłębienia – większe przeznaczone do paszy i mniejsze do wody. Poziom wody jest regulowany poprzez zawór wyrównujący. Mocuje się go do posadzki lub rusztu za pomocą trzech lub czterech grubych kotew, które dają dużą stabilność. Zatem za niewielką dopłatą zyskujesz trwały i ekonomiczny karmnik, który będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Najważniejsze cechy automatu paszowego:

– pojemność zbiornika ok. 100 L

– uzupełnianie paszy ręczne lub z paszociągu

– obsada maksymalna 60 – 70 sztuk; obsada optymalna 60 sztuk

– pojedyncze przyłącze wody 1/2″;

– precyzyjny dozownik paszy

– waga zwierząt od 20 kg do końca tuczu

Tubomat dostępny w każdej ilości.

Na innej aukcji sprzedaję także:

– tubomat dla 50 sztuk tuczników;

– tubomat dla 50 sztuk warchlaków;

Zapraszam do zakupu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do telefonowania – wyjaśnimy, doradzimy, pomożemy. ZADZWOŃ!

+48 788 488 788

Post Author: admin

Dodaj komentarz