Site Loader
0
Tubomat paszowy dla warchlakow 130 L - Rolnik.EU - 4Rpl

Cena:   900 zł  brutto

Opis

Tubomat paszowy dla warchlakow 130 L - Rolnik.EU - 4Rpl
Tubomat paszowy dla warchlakow 130 L – Rolnik.EU – 4Rpl
Przedmiotem oferty jest AUTOMAT PASZOWY DLA WARCHLAKÓW 130 L Produkt jest fabrycznie nowyTAKIEGO PRZEDMIOTU NIE ZNAJDZIESZ NA AUKCJACH INNYCH SPRZEDAWCÓW!Zapraszam do zakupu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do telefonowania – wyjaśnimy, doradzimy, pomożemy. ZADZWOŃ!Automat paszowy typu tubomat/maximat dla warchlakówJest wykonany prawie w całości ze stali kwasoodpornej oraz tworzywa sztucznego. Koryto jest tłoczone z blachy kwasooodpornej, nie posiada ostrych krawędzi. Jest bardzo higieniczne, a jednocześnie uniemożliwia rozsypywanie paszy przez zwierzęta, dzięki czemu zwiększa jej wykorzystanie.

 

Ten rodzaj tubomatu jest bardzo prosty w budowie, a jednocześnie wytrzymały. Będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat. Materiał, z którego został wykonany nie ulegnie żadnej korozji nawet w kwaśnym środowisku chlewni, ponieważ zastosowano w nim stal kwasoodporną. Opiera się także korozji w chlewniach dezynfekowanych roztworem NaCl.

Hodowcy, którzy go zakupili polecają zakup swoim kolegom.

Proszę także zwrócić uwagę na cenę, która jest niewiele wyższa od automatów z ramą cynkowaną galwanicznie, która prawie w ogóle nie jest odporna na działanie kwasu i ługu. Ponadto karmnik ten posiada koryto tłoczone z kwasówki oraz duże stopy dzięki, którym stabilnie przymocujesz go do rusztów. Zatem za niewielką dopłatą zyskujesz trwały i ekonomiczny karmnik, który będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Najważniejsze cechy automatu:

– obsada maksymalna 50 sztuk; obsada optymalna 40 sztuk

– 2 zraszacze w korycie

– pojedyncze przyłącze 1/2″

– precyzyjny dozownik paszy

– waga zwierząt od 12 kg do 45 kg.

Tubomat dostępny w każdej ilości.

Na innej aukcji sprzedaję także:

– tubomat przeznaczony dla 50 tuczników;

– tubomat przeznaczony dla 70 tuczników.

Karmniki wysyłamy kurierem. Możliwy odbiór osobisty. Przy większych ilościach dostawę ustalam telefonicznie lub e-mailowo.

Na tej stronie sprzedaję także:

tubomat tego samego producenta przeznaczony dla tuczników

Zapraszamy do zakupów! W razie pytań lub wątpliwości prosimy o telefon – wyjaśnimy, doradzimy, pomożemy. ZADZWOŃ!

+48 788 488 788

Post Author: admin

Dodaj komentarz